Jasna Dolina – wyjątkowy dom nieopodal Warszawy

jasna dolina

Jest to cudowne miejsce. Pełne magii i ciepła. Wygląd pomieszczeń pozwala nam się przenieść do XIX wieku. Drewniana podłoga, ściany, ozdoby dodają dla tego miejsca niesamowitego uroku. A to w wszystko w środku lasu. Klimat tego miejsca był na prawdę wyjątkowy.

We wrześniu 2020 wybrałam się na warsztaty właśnie w to miejsce. Warsztaty były prowadzone przez Ewelinę Ziębe i to jej zasługą był wybór tego magicznego miejsca. Była to świetna przygoda a przede wszystkim lekcja.

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy od wykładów, później czekała nas stylizowana sesja zdjęciowa, która moim zdaniem była kwintesencją tych warsztatów.

Pozowała dla nas cudowna para Ewelina i Maciek, o strój zadbała  Stachowska Pracownia, natomiast bukiet ślubny oraz kwiaty przygotowane zostały przygotowane przez Kwiatoczułe. Detale ślubne, które nam towarzyszyły podczas warsztatw stworzyła Ola z White Limonium Papetery.

Drugi dzień był równie intensywny, rozmawialiśmy o obróbce, o tym jak prowadzić własny biznes i wielu innych ważnych aspektach zajmowania się fotografią ślubną.

Te warsztaty pozostaną w mojej pamięci na długo. Poniżej możecie zobaczyć efekty mojej pracy podaczas tych warsztatów.

Przewiń do góry